JAPOMOTO Dystrybucja części samochodowych

Hurtownia motoryzacyjna Japmoto

Japmoto jest hurtownią motoryzacyjną dostarczającą części samochodowe i akcesoria. Dystrybucję części zamiennych rozpoczęliśmy w 1991 roku, co zbiegło się w czasie z ogromnym rozwojem oferty japońskich producentów motoryzacyjnych na krajowym rynku. Bacznie obserwowaliśmy wzrost popularności samochodów azjatyckich na początku lat dziewięćdziesiątych. Nasza oferta części samochodowych odpowiadała na realne zapotrzebowanie stale zwiększającego się grona odbiorców tych pojazdów. Lata współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi firmami pozwoliły nam stworzyć bogatą i atrakcyjną cenowo ofertę wysokich jakościowo części zamiennych. Z naszej oferty korzystają sklepy, warsztaty oraz klienci indywidualni.

Głównym obszarem hurtowni motoryzacyjnej Japmoto jest dostarczanie części do samochodów azjatyckich, lecz obsługujemy również sektor aut europejskich i amerykańskich. Patrząc na rankingi najlepiej sprzedających się samochodów w kraju, możemy zauważyć, iż ogromny procent stanowią samochody produkcji koreańskiej i japońskiej. Na ulicach widujemy coraz więcej pojazdów marki Toyota, Honda, Mazda czy Hyundai. Doskonały stosunek ceny do jakości wykonania i wyposażenia skutkuje świetnymi wynikami sprzedażowymi. Niezależnie od producenta, na bezawaryjność pojazdu głównie wpływa regularne serwisowanie i stosowanie markowych części. Wybierając tanie, niesprawdzone zamienniki tylko pozornie oszczędzamy. Zdarza się, że słabej jakości części układu hamulcowego działają nieefektywnie, co przyczynia się do wydłużenia drogi hamowania i zwiększenia zagrożenia na drodze. Sklepy motoryzacyjne nieraz „odrobinę” przekłamują pochodzenie poszczególnych części zamiennych. Gwarantujemy – u nas Państwo dostaną wyłącznie wysokiej jakości części. Oferujemy również dostęp do części oryginalnych. Nasz sklep internetowy dostarcza części samochodowe takich producentów, jak Denso, NKN, GMB czy Aisin. Dostarczamy również oleje i filtry oleju dedykowane do samochodom japońskim.

Na Państwa indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie pozyskać trudno dostępne akcesoria i części samochodowe. Jesteśmy solidną hurtownią części samochodowych, zawsze chętnie dzielącą się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, jeśli mają Państwo wątpliwości odnośnie wyboru odpowiednich części. Zachęcamy również do przekazywania nam swoich sugestii i uwag dotyczących dalszego rozszerzenia asortymentu i usprawnienia działalności.