JAPOMOTO Dystrybucja części samochodowych

JAPOMOTO Dystrybucja części samochodowych

Firma Japomoto funkcjonuje w branży dystrybucji części samochodowych od 1991 roku. W trakcie tego okresu nabyliśmy dużego doświadczenia w pracy z polskimi i zagranicznymi firmami, co pozwoliło nam na wypracowanie najlepszych rozwiązań i udoskonalenie naszej oferty pod kątem oczekiwań klientów.

Specjalistyczny obszar naszej działalności stanowią auta japońskie i koreańskie. Sektor aut europejskich i amerykańskich jest także obsługiwany. Odbiorcami części są sklepy, warsztaty i indywidualni klienci
z całego kraju. Oferujemy części pochodzące od profesjonalnych i najbardziej uznanych firm japońskich, m.in. NIPPARTS, YAMOTO, CTR, NKN, GMB, AISIN, BLUE PRINT, 555, KASHIYAMA,ENEOS etc., a także zróżnicowane zamienniki w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy także dostępność części oryginalnych. Duży wybór oraz niezawodna jakość zaowocowały znacznym gronem stałych klientów, ceniących również fakt, iż jesteśmy w stanie pozyskać trudno dostępne części i akcesoria na indywidualne zamówienie.

W razie wątpliwości dotyczących wyboru właściwego produktu, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i wiedzą w celu dopasowania i wyboru najwłaściwszego
produktu. Zachęcamy również do przekazywania nam swoich sugestii i uwag dotyczących dalszego rozszerzenia asortymentu i usprawnienia działalności.